Monitor LED Asrock PG27FF1A 27" Full HD 1ms Negru
Vânzător
itarena.ro itarena.ro
Pret
607.29 Lei
Categorie (vânzător)
Monitoare & Accesorii
Marca
Asrock
Produs actualizat în urmă cu 7 luni
Descriere YEO:
Monitor LED Asrock PG27FF1A - Disponibil la itarena.ro
Pe YEO găsești Monitor LED Asrock PG27FF1A de la Asrock, în categoria Monitoare & Accesorii.
Indiferent de nevoile tale, Monitor LED Asrock PG27FF1A 27" Full HD 1ms Negru din categoria Monitoare & Accesorii îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.
Preț: 607.29 Lei
Caracteristicile produsului Monitor LED Asrock PG27FF1A
  • Brand: Asrock
  • Categoria: Monitoare & Accesorii
  • Magazin: itarena.ro
  • Ultima actualizare: 13-10-2025 01:27:33
Comandă Monitor LED Asrock PG27FF1A Online, Simplu și Rapid
Descriere magazin:
Monitor Gaming Asrock PG27FF1A diagonala: 27" Aspect: 16:9 IPS anti-glare Rezolutie: 1920 x 1080 Refresh rate: 165Hz Luminozitate: 250 cd/m2 Contrast: 1100:1 unghi vizualizare: 178°(H) / 178°(V) culori: 16.7M Timp raspuns: 1ms Flicker free Difuzoare integrate: 2 x 2W interfata: 1 x Display port 2 x HDMI 1 x Jack 3.5mm dimensiuni: 612.42 x 367.03 x 47.20mm fara stand greutate 3.57 KG.