Monitor Philips 27" 27M1F5500P/00
Vânzător
1cctv.ro 1cctv.ro
Pret
4275.9 Lei
Categorie (vânzător)
Monitoare
Marca
PHILIPS
Produs actualizat în urmă cu 14 zile
Descriere YEO:
Monitor Philips 27" 27M1F5500P/00 - Disponibil la 1cctv.ro
Pe YEO găsești Monitor Philips 27" 27M1F5500P/00 de la PHILIPS, în categoria Monitoare.
Indiferent de nevoile tale, Monitor Philips 27" 27M1F5500P/00 din categoria Monitoare îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.
Preț: 4275.9 Lei
Caracteristicile produsului Monitor Philips 27" 27M1F5500P/00
  • Brand: PHILIPS
  • Categoria: Monitoare
  • Magazin: 1cctv.ro
  • Ultima actualizare: 30-04-2026 00:25:15
Comandă Monitor Philips 27" 27M1F5500P/00 Online, Simplu și Rapid
Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Monitor Philips 27" 27M1F5500P/00 de la 1cctv.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.
Descriere magazin:
MONITOR Philips 27M1F5500P 27 inch, Panel Type: NanoIPS, Backlight: WLED, Resolution: 2560 x 1440, Aspect Ratio: 16:9, Refresh Rate:240Hz, Response time GtG: 1 ms, Brightness: 450 cd/m², Contrast (static): 1000:1, Contrast (dynamic): Mega Infinity DCR, Viewing angle: 178/178, Color Gamut (NTSC/sRGB/Adobe RGB/DCI-P3): 112%/132%/93%/98%, Colours: 1.07B, NO speakers, Adjustability: Tilt: -5/20, Height Adjust: 130mm, Pivot: Yes, Swivel: -45/45, Connectivity: HDMI 2x 2.01x USB-B/4xUSB 3.2DisplayPort 2x 1.4, VESA: 100 x 100