Monitor Philips 34" 34E1C5600HE/00
Vânzător
1cctv.ro 1cctv.ro
Pret
2582.54 Lei
Categorie (vânzător)
Monitoare
Marca
PHILIPS
Produs actualizat în urmă cu 14 zile
Descriere YEO:
Monitor Philips 34" 34E1C5600HE/00 - Disponibil la 1cctv.ro
Pe YEO găsești Monitor Philips 34" 34E1C5600HE/00 de la PHILIPS, în categoria Monitoare.
Indiferent de nevoile tale, Monitor Philips 34" 34E1C5600HE/00 din categoria Monitoare îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.
Preț: 2582.54 Lei
Caracteristicile produsului Monitor Philips 34" 34E1C5600HE/00
  • Brand: PHILIPS
  • Categoria: Monitoare
  • Magazin: 1cctv.ro
  • Ultima actualizare: 30-04-2026 00:25:15
Comandă Monitor Philips 34" 34E1C5600HE/00 Online, Simplu și Rapid
Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Monitor Philips 34" 34E1C5600HE/00 de la 1cctv.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.
Descriere magazin:
MONITOR Philips 34E1C5600HE 34 inch, Panel Type: VA, Backlight: WLED, Resolution: 3440x1440, Aspect Ratio: 21:9, Refresh Rate:100Hz, Response time GtG: 4 ms, Brightness: 300 cd/m², Contrast (static): 3000:1, Contrast (dynamic): 50M:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut (NTSC/sRGB/Adobe RGB/DCI-P3): TBC, Colours: 16.7M, 5Wx2 speakers, Adjustability: Tilt: -5/20, Height Adjust: 130mm, Connectivity: HDMI 1x 1.44x USB 3.2(1x USB-C (DP Alt 65W))DisplayPort 1x 1.2, VESA: 100x100