Monitor Samsung 27" LS27AG300NRXEN
Vânzător
1cctv.ro 1cctv.ro
Pret
1330 Lei
Categorie (vânzător)
Monitoare
Marca
SAMSUNG
Produs actualizat în urmă cu 14 zile
Descriere YEO:
Monitor Samsung 27" LS27AG300NRXEN - Disponibil la 1cctv.ro
Pe YEO găsești Monitor Samsung 27" LS27AG300NRXEN de la SAMSUNG, în categoria Monitoare.
Indiferent de nevoile tale, Monitor Samsung 27" LS27AG300NRXEN din categoria Monitoare îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.
Preț: 1330 Lei
Caracteristicile produsului Monitor Samsung 27" LS27AG300NRXEN
  • Brand: SAMSUNG
  • Categoria: Monitoare
  • Magazin: 1cctv.ro
  • Ultima actualizare: 30-04-2026 00:25:15
Comandă Monitor Samsung 27" LS27AG300NRXEN Online, Simplu și Rapid
Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Monitor Samsung 27" LS27AG300NRXEN de la 1cctv.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.
Descriere magazin:
MONITOR SAMSUNG LS27AG300NRXEN 27 inch, Curvature: FLAT , Panel Type: VA, Resolution: 1,920 x 1,080, Aspect Ratio: 16:9, Refresh Rate:144Hz, Response time GtG: 1 (MPRT) ms, Brightness: 250 cd/m², Contrast (static): 3000 : 1, Contrast (dynamic): Mega DCR, Viewing angle: 178°/178°, Colours: 16.7M, Adjustability: Tilt: -5.0°(±2.0°) ~ 20.0°(±2.0°), Height Adjust: 120.0 ± 5.0 mm, Pivot: -2.0°(±2.0°) ~ 92.0°(±2.0°), Swivel: -15.0°(±2.0°) ~ 15.0°(±2.0°), Connectivity: 1xHDMI 1.4, 1xDisplayPort 1.2, Headphone out, VESA: 100x100