Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

My Perfumes – Al ‘Iighra 100ml

Vânzător
qudo.ro qudo.ro
Pret
74.36 Lei
Categorie (vânzător)
Parfumuri > Parfumuri arăbești
Marca
My Perfumes

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

My Perfumes – Al ‘Iighra - Disponibil la qudo.ro

Pe YEO găsești My Perfumes – Al ‘Iighra de la My Perfumes, în categoria Parfumuri > Parfumuri arăbești.

Indiferent de nevoile tale, My Perfumes – Al ‘Iighra 100ml din categoria Parfumuri > Parfumuri arăbești îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Caracteristici și Avantaje ale produsului My Perfumes – Al ‘Iighra

  • Departament: ingrijire-personala-cosmetice
  • Îți oferă produse pentru îngrijire personală de calitate superioară.

Preț: 74.36 Lei

Caracteristicile produsului My Perfumes – Al ‘Iighra

  • Brand: My Perfumes
  • Categoria: Parfumuri > Parfumuri arăbești
  • Magazin: qudo.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă My Perfumes – Al ‘Iighra Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda My Perfumes – Al ‘Iighra de la qudo.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
My Perfumes – Al ‘Iighra 100ml – parfum oriental bogat și seducător, cu accente lemnoase și ambrate, de My Perfumes. Produsul conține: Note de top: bergamotă, șofran, cardamom. Note de inimă: trandafir, oud, iasomie. Note de bază: chihlimbar, mosc, lemn de santal, vanilie. Efectele produsului: cald și senzual, de lungă durată, cu sillage intens, evocă mister și rafinament, ideal pentru seri și ocazii speciale, potrivit pentru clime reci și temperate. Recomandat pentru: cei care iubesc parfumurile orientale și lemnoase, evenimente formale și seri în oraș, întâlniri romantice și momente speciale, personalități sofisticate și încrezătoare, perioadele de toamnă și iarnă. Mod de utilizare: Pulverați pe punctele de puls (încheieturi, gât, în spatele urechilor) de la o distanță de 15–20 cm; pentru o persistență mai bună, combinați cu o loțiune de corp neutră sau cu aceeași gamă olfactivă. Volum: 100ml Familia olfactivă: Oriental Lemnos-Ambrat Țara de origine: EAU/Arabia Saudită

My Perfumes – Al ‘Iighra 100ml - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca My Perfumes