Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

My Perfumes – Before Midnight For Her 100ml

Vânzător
qudo.ro qudo.ro
Pret
55.81 Lei
Categorie (vânzător)
Parfumuri > Parfumuri arăbești
Marca
My Perfumes

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

My PerfumesBefore Midnight - Disponibil la qudo.ro

Pe YEO găsești My PerfumesBefore Midnight de la My Perfumes, în categoria Parfumuri > Parfumuri arăbești.

Indiferent de nevoile tale, My Perfumes – Before Midnight For Her 100ml din categoria Parfumuri > Parfumuri arăbești îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Caracteristici și Avantaje ale produsului My Perfumes – Before Midnight

  • Departament: ingrijire-personala-cosmetice
  • Îți oferă produse pentru îngrijire personală de calitate superioară.

Preț: 55.81 Lei

Caracteristicile produsului My Perfumes – Before Midnight

  • Brand: My Perfumes
  • Categoria: Parfumuri > Parfumuri arăbești
  • Magazin: qudo.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă My Perfumes – Before Midnight Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda My Perfumes – Before Midnight de la qudo.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
My PerfumesBefore Midnight For Her 100ml – parfum oriental floral, cald și seducător, creat pentru seri memorabile și momente de rafinament de la My Perfumes. Produsul conține: Note de top: bergamotă, acorduri fructate ușoare, Note de inimă: trandafir, iasomie, accente lemnoase de oud, Note de bază: ambră, vanilie, mosc și lemn de santal. Efectele produsului: cald și senzual, de lungă durată, cu sillage generos, evocă mister și seducție, ideal pentru seri elegante și ocazii speciale, perfect pentru sezonul rece și nopți rafinate. Recomandat pentru: cei care iubesc parfumurile orientale cu accente florale, evenimente formale și seri în oraș, întâlniri romantice, personalități sofisticate și seducătoare, vreme rece și nopți speciale. Mod de utilizare: Aplică 1–3 pulverizări pe punctele puls (ceafă, încheieturi, zona pieptului) de la o distanță de 15–20 cm; pentru o persistență sporită, combină cu produse de îngrijire cu aceeași aromă. Volum: 100ml Familia olfactivă: Oriental Floral Gourmand Țara de origine: Arabia Saudită

My Perfumes – Before Midnight For Her 100ml - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca My Perfumes