Nivela cu bula ( Boloboc ) cu profil turnat sub presiune, formă trapezoidală, magnetic MM 5 25 - Sola-01331401

Nivela cu bula ( Boloboc ) cu profil turnat sub presiune, formă trapezoidală, magnetic MM 5 25 - Sola-01331401

Detalii Nivela cu bula ( Boloboc

criano.com
Vânzător
criano.com
Pret
265 Lei
Categorie (vânzător)
Echipamente de Masurat
Marca
Sola

Produs actualizat în urmă cu 1 zi
Descriere YEO:

Nivela cu bula ( Boloboc - Disponibil la criano.com

Pe YEO găsești Nivela cu bula ( Boloboc de la Sola, în categoria Echipamente de Masurat.

Indiferent de nevoile tale, Nivela cu bula ( Boloboc ) cu profil turnat sub presiune, formă trapezoidală, magnetic MM 5 25 - Sola-01331401 din categoria Echipamente de Masurat îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 265 Lei

Caracteristicile produsului Nivela cu bula ( Boloboc

  • Brand: Sola
  • Categoria: Echipamente de Masurat
  • Magazin: criano.com
  • Ultima actualizare: 01-03-2025 01:49:50

Comandă Nivela cu bula ( Boloboc Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Nivela cu bula ( Boloboc de la criano.com rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Nivela cu bula ( Boloboc ) cu profil turnat sub presiune, formă trapezoidală, magnetic MM 5 25 - Sola-01331401 din gama de boloboace / nivele cu bula Caracteristici MM 5 Precizie remarcabilă de măsurare în poziție standard și inversată Citire îmbunătăţită, mai rapidă şi mai exactă cu ajutorul fi olelor patentate cu bulă SOLA-FOCUS Fiole tip bloc din sticlă acrilică rezistente la spargere, cu lupă (+60 %) şi garanţie de etanşeitate pentru 30 de ani Nivelă extrem de robustă din aluminiu turnat sub presiune, cu suprafață de măsurare frezată și canelură în V pentru schele și țevi de oțel Magnet puternic din neodim pentru o forță de lipire mare APLICAȚII: Măsurare orizontală Măsurare pe verticală Măsurarea unghiului/înclinației Lungime 25 cm Material structură Aluminiu, turnat sub presiune Suprafaţă acoperit cu epoxi Culoare rosu Toleranţa de măsurare în poziţie standard 0.50 mm/m (0.029°) Toleranţa de măsurare în poziţie inversată 0.75 mm/m (0.043°) Fiole orizontale cu bulă 1 Fiole verticale cu bulă 1 Suprafaţă de măsurare - frezat, canelura în V Caracteristică specială - fiolă cu unghi de 45° Magnet - DA. Neodymium

Nivela cu bula ( Boloboc ) cu profil turnat sub presiune, formă trapezoidală, magnetic MM 5 25 - Sola-01331401 - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Sola