Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

OLAPLEX N0.5 LONGEVITATEA SCALPULUI

Vânzător
liki24.ro liki24.ro
Pret
217.69 Lei
Categorie (vânzător)
Frumusețe și Îngrijire
Marca
Olaplex

Produs actualizat în urmă cu 2 luni
Descriere YEO:

OLAPLEX N0.5 LONGEVITATEA SCALPULUI - Disponibil la liki24.ro

Pe YEO găsești OLAPLEX N0.5 LONGEVITATEA SCALPULUI de la Olaplex, în categoria Frumusețe și Îngrijire.

Indiferent de nevoile tale, OLAPLEX N0.5 LONGEVITATEA SCALPULUI din categoria Frumusețe și Îngrijire îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 217.69 Lei

Caracteristicile produsului OLAPLEX N0.5 LONGEVITATEA SCALPULUI

  • Brand: Olaplex
  • Categoria: Frumusețe și Îngrijire
  • Magazin: liki24.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă OLAPLEX N0.5 LONGEVITATEA SCALPULUI Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda OLAPLEX N0.5 LONGEVITATEA SCALPULUI de la liki24.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
OLAPLEX Nr. 0.5 Descriere Ser ușor pentru scalp, care hidratează instantaneu pentru a calma iritațiile și disconfortul, menținând în același timp un microbiom echilibrat pentru a susține sănătatea pe termen lung a scalpului și a părului. Testat clinic. Testat dermatologic. Instrucțiuni de utilizare: Împărțiți părul în secțiuni. Strângeți ușor tubul și aplicați produsul direct pe scalp, masând bine. Utilizați pe părul ud înainte de coafare

OLAPLEX N0.5 LONGEVITATEA SCALPULUI - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Olaplex