Oud Intense 100ml - Apa de Parfum, barbati

Oud Intense 100ml - Apa de Parfum, barbati

Detalii Oud Intense 100ml - Apa

robazar.ro
Vânzător
robazar.ro
Pret
80 Lei
Categorie (vânzător)
Ingrijire personala si Cosmetice///Parfumuri///Pentru EL
Marca
Wadi al Khaleej

Produs actualizat în urmă cu 1 zi
Descriere YEO:

Oud Intense 100ml - Apa - Disponibil la robazar.ro

Pe YEO găsești Oud Intense 100ml - Apa de la Wadi al Khaleej, în categoria Ingrijire personala si Cosmetice///Parfumuri///Pentru EL.

Indiferent de nevoile tale, Oud Intense 100ml - Apa de Parfum, barbati din categoria Ingrijire personala si Cosmetice///Parfumuri///Pentru EL îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Caracteristici și Avantaje ale produsului Oud Intense 100ml - Apa

  • Departament: ingrijire-personala-cosmetice
  • Îți oferă produse pentru îngrijire personală de calitate superioară.

Preț: 80 Lei

Caracteristicile produsului Oud Intense 100ml - Apa

  • Brand: Wadi al Khaleej
  • Categoria: Ingrijire personala si Cosmetice///Parfumuri///Pentru EL
  • Magazin: robazar.ro
  • Ultima actualizare: 08-03-2025 01:32:02

Comandă Oud Intense 100ml - Apa Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Oud Intense 100ml - Apa de la robazar.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Oud Intense este un parfum ierbos-aromatic cu note lemnoase intense.Clasic, elegant si puternic, parfumul te invaluie cu note generoase de ierburi, pielarie, lemn de cedru, patchouli, pin si vetiver.Potrivit barbatilor puternici! Categorie olfactiva: Ierbos - Aromatic - Lemnos Cantitate: 100 ml INGREDIENTE : Note de varf: Bergamota, Litsea cubeba Note de mijloc: Ylang-Ylang, Mar, Anason, Note de piele, Artemisia Note de baza: Caramel, Mosc, Lemn de cedru, Paciuli, Pin, Vetiver Din experienta clientilor acest parfum este asemanator cu: - Yves Saint Laurent L 39;homme Le Parfum 100% Original , Made in Dubai, UAE (Emiratele Arabe Unite) Longevitate (persistenta) ridicata si siaj mare.Sigilat, in cutie proprie, ideal pentru cadouri !

Oud Intense 100ml - Apa de Parfum, barbati - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Wadi al Khaleej