Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Pix cu mecanism. Oita roz

Vânzător
libris.ro libris.ro
Pret
10.12 Lei
Categorie (vânzător)
Instrumente De Scris
Marca
-

Produs actualizat în urmă cu 2 luni
Descriere YEO:

Pix cu mecanism. Oita roz - Disponibil la libris.ro

Pe YEO găsești Pix cu mecanism. Oita roz de la -, în categoria Instrumente De Scris.

Indiferent de nevoile tale, Pix cu mecanism. Oita roz din categoria Instrumente De Scris îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 10.12 Lei

Caracteristicile produsului Pix cu mecanism. Oita roz

  • Brand: -
  • Categoria: Instrumente De Scris
  • Magazin: libris.ro
  • Ultima actualizare: 13-07-2026 00:25:33

Comandă Pix cu mecanism. Oita roz Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Pix cu mecanism. Oita roz de la libris.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Descopera produsele din colectia Sheep. n n Pix cu mecanism, decorat cu o simpatica oita, perfect pentru a adauga un strop de veselie in trusa de birou sau in penar. Scrie usor si uniform, fiind ideal pentru scoala, birou sau notite zilnice. Corpul are un design placut n n • Material: plastic • Culoare cerneala: albastru • Forma corp: cilindrica • Tip mecanism: cu buton AVERTISMENT: Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani. Produsul poate contine componente mici care se pot inghiti, existand pericolul de sufocare. A se utiliza sub directa supraveghere a unui adult. Dimensiuni pix (L x diametru): 155 x 10 mm

Pix cu mecanism. Oita roz - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca -