Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Pokémon, Library Binding/Paige V. Polinsky

Vânzător
elefant.ro elefant.ro
Pret
209.99 Lei
Categorie (vânzător)
Foreign Books
Marca
Abdo Publishing

Produs actualizat în urmă cu 15 zile
Descriere YEO:

Pokémon, Library Binding/Paige V. Polinsky - Disponibil la elefant.ro

Pe YEO găsești Pokémon, Library Binding/Paige V. Polinsky de la Abdo Publishing, în categoria Foreign Books.

Indiferent de nevoile tale, Pokémon, Library Binding/Paige V. Polinsky din categoria Foreign Books îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 209.99 Lei

Caracteristicile produsului Pokémon, Library Binding/Paige V. Polinsky

  • Brand: Abdo Publishing
  • Categoria: Foreign Books
  • Magazin: elefant.ro
  • Ultima actualizare: 13-07-2026 00:25:33

Comandă Pokémon, Library Binding/Paige V. Polinsky Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Pokémon, Library Binding/Paige V. Polinsky de la elefant.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
It\'s game on, Pokémon fans! This title explores the inception and evolution of Pokémon , highlighting the game\'s key creators, super players, and the cultural crazes inspired by the game. Special features include side-by-side comparisons of the game over time and a behind-the-screen look into the franchise. Other features include a table of contents, fun facts, a timeline and an index.Full-color photos and action-packed screenshots will transport readers to the heart the Pokémon empire and have everyone excited to learn more! Aligned to Common Core Standards and correlated to state standards. Checkerboard Library is an imprint of Abdo Publishing, a division of ABDO.

Pokémon, Library Binding/Paige V. Polinsky - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Abdo Publishing