Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Pulover negru pentru femei

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
51.45 Lei
Categorie (vânzător)
Imbracaminte și incalțaminte sport
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Pulover negru pentru femei - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Pulover negru pentru femei de la , în categoria Imbracaminte și incalțaminte sport.

Indiferent de nevoile tale, Pulover negru pentru femei din categoria Imbracaminte și incalțaminte sport îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Caracteristici și Avantaje ale produsului Pulover negru pentru femei

  • Departament: sport-activitati-aer-liber
  • Perfect pentru activități sportive și de aventură în aer liber.

Preț: 51.45 Lei

Caracteristicile produsului Pulover negru pentru femei

  • Brand:
  • Categoria: Imbracaminte și incalțaminte sport
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Pulover negru pentru femei Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Pulover negru pentru femei de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
### Pulover negru pentru femei #### MĂSURĂTORI Lungime (de la baza la guler): 57cm Lățime (sub brațe): 40cm Lungime mânecă: 34cm _* Măsurătorile sunt făcute manual pentru fiecare articol cu o toleranță de 1cm._ #### STARE Acest pulover negru pentru femei de la brandul Lauren Ralph Lauren, mărimea L, este un produs second-hand în stare bună. L-am verificat și curățat cu atenție pentru a vă oferi un produs de calitate. Deși pot exista semne ușoare de uzură, puloverul este 100% funcțional și nu are defecte majore. Puteți fi siguri că faceți o afacere bună achiziționând acest produs. #### DESCRIERE Acest pulover negru pentru femei de la brandul Lauren Ralph Lauren, mărimea L, este un element esențial confortabil și elegant pentru sport. Ideal pentru activități sportive sau pentru un look casual de zi cu zi, acest pulover vă va menține caldă oferind în același timp un stil clasic și atemporal. #### AVANTAJELE PRODUSULUI **_Confort și căldură_** Puloverul este confecționat dintr-un material moale și confortabil, oferind căldură și confort pe tot parcursul zilei. **_Stil versatil_** Datorită culorii sale negre discrete, acest pulover se potrivește ușor cu multe ținute, fie pentru o sesiune de sport, fie pentru un look casual în viața de zi cu zi. **_Durabilitate_** Prin alegerea unui produs second-hand, optați pentru o abordare eco-responsabilă și contribuiți la reducerea consumului de resurse. #### DE CE SĂ ALEGEȚI UN PRODUS SECOND-HAND? Alegerea unui produs second-hand este un gest prietenos cu mediul înconjurător care prelungește durata de viață a unei piese vestimentare existente. În plus, este adesea o soluție mai economică pentru a achiziționa produse de calitate. Verificăm și curățăm cu atenție fiecare dintre hainele noastre recondiționate pentru a vă oferi un produs de calitate gata de a fi purtat din nou. #### COMITETUL NOSTRU DE CALITATE Ne mândrim cu faptul că vă oferim haine recondiționate în condiții excelente. Toate produsele noastre au fost verificate și curățate cu atenție de către experții noștri pentru a asigura o calitate impecabilă. Suntem, de asemenea, la dispoziția dvs. pentru a răspunde tuturor întrebărilor și pentru a vă ajuta să găsiți piesa vestimentară care se potrivește cel mai bine nevoilor și bugetului dvs. #### CONCLUZIE Acest pulover negru pentru femei de la brandul Lauren Ralph Lauren, mărimea L, este o piesă vestimentară second-hand în stare bună, verificată și curățată de experții noștri. Confortabil, elegant și versatil, este ideal pentru sport sau pentru un look casual de zi cu zi. Achiziționând acest produs, faceți un gest prietenos cu mediul înconjurător, beneficiind totodată de un produs de calitate la un preț accesibil. Nu ezitați să ne contactați dacă aveți întrebări sau dacă doriți mai multe informații despre acest produs. _Note: imperfecțiunile sunt indicate cu săgeți_

Pulover negru pentru femei - 0 | YEO

Produse asemănătoare