Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Pyunkang Yul - Deep Clear Cleansing Balm, 100ml

Vânzător
qudo.ro qudo.ro
Pret
60 Lei
Categorie (vânzător)
Curățare & Demachiere > Tip produs
Marca
Pyunkang Yul

Produs actualizat în urmă cu 5 ore
Descriere YEO:

Pyunkang Yul - Deep Clear - Disponibil la qudo.ro

Pe YEO găsești Pyunkang Yul - Deep Clear de la Pyunkang Yul, în categoria Curățare & Demachiere > Tip produs.

Indiferent de nevoile tale, Pyunkang Yul - Deep Clear Cleansing Balm, 100ml din categoria Curățare & Demachiere > Tip produs îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 60 Lei

Caracteristicile produsului Pyunkang Yul - Deep Clear

  • Brand: Pyunkang Yul
  • Categoria: Curățare & Demachiere > Tip produs
  • Magazin: qudo.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Pyunkang Yul - Deep Clear Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Pyunkang Yul - Deep Clear de la qudo.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Pyunkang Yul – Deep Clear Cleansing Balm100ml este un balsam demachiant delicat, formulat pentru a topi eficient machiajul, impuritățile și excesul de sebum, fără a afecta bariera naturală a pielii. Acesta curăță în profunzime porii și ajută la menținerea hidratării, lăsând tenul curat, neted și confortabil.Textura solidă se transformă într-un ulei fin la contactul cu pielea și într-o emulsie lăptoasă la contactul cu apa, oferind o curățare completă și delicată. Ingrediente cheie:• Uleiuri vegetale: dizolvă machiajul și impuritățile.• Complex hidratant: menține nivelul optim de umiditate al pielii.• Ingrediente calmante: reduc iritațiile și susțin confortul pielii.• Surfactanți blânzi: permit o emulsifiere ușoară și clătire eficientă. Beneficii:• Îndepărtează eficient machiajul și impuritățile.• Curăță porii fără a usca pielea.• Hidratează și menține suplețea pielii.• Se emulsionează ușor pentru o curățare confortabilă.• Lasă pielea netedă și echilibrată. Potrivit pentru:• Toate tipurile de ten, inclusiv sensibil.• Ten mixt sau gras cu pori dilatați.• Persoane care folosesc machiaj sau SPF.• Ten care necesită curățare delicată, dar eficientă. Mod de utilizare:• Aplicați o cantitate adecvată pe fața uscată.• Masați ușor pentru a dizolva machiajul și impuritățile.• Adăugați puțină apă pentru emulsifiere.• Clătiți cu apă călduță.• Continuați cu un gel de curățare pentru dublă curățare. Alte informații:• Cantitate: 100 ml• Textură: balsam ce se transformă în ulei și apoi emulsie• Ideal pentru: curățare profundă, demachiere și hidratare• Țara de origine: Coreea de Sud

Pyunkang Yul - Deep Clear Cleansing Balm, 100ml - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Pyunkang Yul