Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Saboți copii Coqui Cody roz

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
153.99 Lei
Categorie (vânzător)
Jogging
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Saboți copii Coqui Cody roz - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Saboți copii Coqui Cody roz de la , în categoria Jogging.

Indiferent de nevoile tale, Saboți copii Coqui Cody roz din categoria Jogging îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 153.99 Lei

Caracteristicile produsului Saboți copii Coqui Cody roz

  • Brand:
  • Categoria: Jogging
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Saboți copii Coqui Cody roz Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Saboți copii Coqui Cody roz de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Saboți eleganți pentru fete Coqui Cody, culoare roz, realizați din materialul revoluționar Coquiair - antibacterian, antialunecare și fără urme. Design mule, fără cusături, cu formă confortabilă și spațioasă, potrivită pentru purtare de lungă durată în orice sezon. Setul include un decor înlocuibil pe partea superioară, care se poate schimba sau completa cu ornamente personalizabile pentru a adapta pantofii la starea de spirit sau stilul copilului. Recomandăm măsurarea lungimii piciorului și alegerea mărimii conform tabelului; dacă vă încadrați între două mărimi, alegeți pe cea mai mare.

Saboți copii Coqui Cody roz - 0 | YEO

Produse asemănătoare