Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Sandale bărbați Coqui Speedy

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
157.99 Lei
Categorie (vânzător)
Plimbare cu caii
Marca

Produs actualizat în urmă cu 3 luni
Descriere YEO:

Sandale bărbați Coqui Speedy - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Sandale bărbați Coqui Speedy de la , în categoria Plimbare cu caii.

Indiferent de nevoile tale, Sandale bărbați Coqui Speedy din categoria Plimbare cu caii îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 157.99 Lei

Caracteristicile produsului Sandale bărbați Coqui Speedy

  • Brand:
  • Categoria: Plimbare cu caii
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Sandale bărbați Coqui Speedy Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Sandale bărbați Coqui Speedy de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Papuci bărbătești Coqui Speedy - branț moale pentru confort, talpă anti-alunecare Coquiair pentru aderență sigură, design modern cu inscripție originală. Recomandat pentru uz zilnic, ușor de întreținut și potrivit pentru medii umede datorită materialului rezistent și uscării naturale.

Sandale bărbați Coqui Speedy - 0 | YEO

Produse asemănătoare