Servetele umede dezinfectante pentru maini, 15 buc, Klintensiv

Servetele umede dezinfectante pentru maini, 15 buc, Klintensiv

Detalii Servetele umede dezinfectante pentru maini,

grupdzc.ro
Vânzător
grupdzc.ro
Pret
3.73 Lei
Categorie (vânzător)
Dezinfectanti pentru maini
Marca
Klintensiv

Produs actualizat în urmă cu 8 ore
Descriere YEO:

Servetele umede dezinfectante pentru maini, - Disponibil la grupdzc.ro

Pe YEO găsești Servetele umede dezinfectante pentru maini, de la Klintensiv, în categoria Dezinfectanti pentru maini.

Indiferent de nevoile tale, Servetele umede dezinfectante pentru maini, 15 buc, Klintensiv din categoria Dezinfectanti pentru maini îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 3.73 Lei

Caracteristicile produsului Servetele umede dezinfectante pentru maini,

  • Brand: Klintensiv
  • Categoria: Dezinfectanti pentru maini
  • Magazin: grupdzc.ro
  • Ultima actualizare: 08-10-2025 01:33:53

Comandă Servetele umede dezinfectante pentru maini, Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Servetele umede dezinfectante pentru maini, de la grupdzc.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Curatare si dezinfectare igienica intr-un minut EN 1499 EN 1500 Se preteaza utilizarilor repetate nu usuca mainile Produs testat dermatologic KLINTENSIV SERVETELE DEZINFECTANTE MAINI sunt impregnate cu solutie dezinfectanta cu actiune bactericida si levuricida ce curata si dezinfecteaza igienic mainile prin frecare intr-un minut. Aviz emis de Comisia Nationala pentru Produse Biocide nr. 5551BIO 01 12.30 Incadrarea produsului biocid Grupa principala 1 Tipul de produs 1. Categorie de utilizatori Profesionali populatie. Compozitia chimica la 100 g produs Ingrediente active 1 m m Compusi de amoniu cuaternar benzil-C12-16- alchildimetil cloruri CAS 68424-85-1 CE 270-325-2 0.2 m m Digluconat de clorhexidina 2 1 CAS 18472-51-0 CE 242-354-0 . Alte ingrediente factor de protectie tegumentara agent emolient parfum apa. Proprietati produs Eficienta demonstrata inclusiv in conditii de murdarie Materialul servetelului asigura curatarea si dezinfectarea adecvata a pielii Contine factor de protectie tegumentara agent emolient Mod de utilizare Produsul se utilizeaza ca atare si nu necesita clatire. Se poate utiliza pe mainile curate murdare si are actiune rapida fiind potrivit utilizarilor repetate in diferite conditii a se utiliza doar pe pielea uscata . Pentru dezinfectarea igienica a mainilor se foloseste un servetel pentru a le mentine umede timp de 60 de secunde.

Servetele umede dezinfectante pentru maini, 15 buc, Klintensiv - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Klintensiv