Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Set de 84 creioane colorate

Vânzător
edituradiana.ro edituradiana.ro
Pret
40 Lei
Categorie (vânzător)
Birotică și rechizite
Marca
edituradiana.ro

Produs actualizat în urmă cu 10 luni
Descriere YEO:

Set de 84 creioane colorate - Disponibil la edituradiana.ro

Pe YEO găsești Set de 84 creioane colorate de la edituradiana.ro, în categoria Birotică și rechizite.

Indiferent de nevoile tale, Set de 84 creioane colorate din categoria Birotică și rechizite îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Caracteristici și Avantaje ale produsului Set de 84 creioane colorate

  • Departament: gaming-carti-birotica
  • Ideal pentru pasionații de jocuri, birotică și distracție online.

Preț: 40 Lei

Caracteristicile produsului Set de 84 creioane colorate

  • Brand: edituradiana.ro
  • Categoria: Birotică și rechizite
  • Magazin: edituradiana.ro
  • Ultima actualizare: 08-09-2025 01:48:33

Comandă Set de 84 creioane colorate Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Set de 84 creioane colorate de la edituradiana.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Set de 84 de creioane colorate din rășină, super rezistente, în 24 de culori vibrante, de foarte bună calitate. Forma ergonomică triunghiulară asigură o flexibilitate mai mare decât creioanele tradiționale din lemn, nu se despică și permit o ascuțire netedă. Potrivite pentru utilizarea pe hârtie și carton, aceste creioane sunt special concepute pentru copiii mici datorită ușurinței de utilizare și siguranței. Acestea permit diferite tehnici de scriere cum ar fi umbrirea, desenul liniar, și evidențierea.

Set de 84 creioane colorate - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca edituradiana.ro