Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Smart Games - Caged Marbles, joc de logica cu 80 de provocari, 10+ ani, editie internationala

Vânzător
kidstory.ro kidstory.ro
Pret
85 Lei
Categorie (vânzător)
Jocuri de Logica
Marca
Smart Games

Produs actualizat în urmă cu 2 luni
Descriere YEO:

Smart Games - Caged Marbles, - Disponibil la kidstory.ro

Pe YEO găsești Smart Games - Caged Marbles, de la Smart Games, în categoria Jocuri de Logica.

Indiferent de nevoile tale, Smart Games - Caged Marbles, joc de logica cu 80 de provocari, 10+ ani, editie internationala din categoria Jocuri de Logica îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 85 Lei

Caracteristicile produsului Smart Games - Caged Marbles,

  • Brand: Smart Games
  • Categoria: Jocuri de Logica
  • Magazin: kidstory.ro
  • Ultima actualizare: 16-06-2026 00:26:07

Comandă Smart Games - Caged Marbles, Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Smart Games - Caged Marbles, de la kidstory.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Caged Marbles este un joc logic pentru copii din seria Smart Games cu elemente de inalta calitate. Cu 80 de provocari unice, acest joc inovator invita jucatorii de 10 ani si peste sa gandeasca critic si spatial in timp ce incearca sa aseze 8 bile intr-un cub 3D. Perfect pentru joaca solo sau distractie in familie, Caged Marbles combina gandirea strategica, rabdarea si rezolvarea creativa a problemelor intr-un design elegant si portabil. Contine: o tabla de joc 3D in forma de cub format din 2 parti, 8 piese de puzzle colorate in forma de bile si o brosura cu 80 de provocari cu diferite grade de dificultate(de la usor la expert) si solutii. Smart Games este lider mondial in producerea jocurilor de logica de peste 30 de ani. Creeaza jocuri logice, unice si inovative, cu tematici pe placul copiilor dar care se potrivesc pentru toate varstele. Principalele caracteristici ale jocurilor Smart Games includ: Diversitate: ofera o gama variata de jocuri si puzzle-uri pentru toate varstele si nivelurile de abilitate. Acestea includ jocuri de logica, jocuri de strategie, puzzle-uri tridimensionale cu miniaturi pe placul copiilor. Stimularea gandirii logice: sunt proiectate pentru a incuraja gandirea strategica, analitica si critica. Ele pun la incercare abilitatile jucatorilor in rezolvarea de probleme si in identificarea unor solutii eficiente. Adaptabilitate: Multe dintre jocuri sunt concepute pentru a fi portabile si compacte, ceea ce le face potrivite pentru a fi jucate in timpul calatoriilor sau in orice alta ocazie. Ele sunt, de asemenea, adaptate pentru a fi jucate atat de copii, cat si de adulti. Reutilizabilitate: Majoritatea jocurilor Smart Games sunt realizate din materiale durabile si pot fi rejucate de mai multe ori. Ele ofera mereu noi provocari si posibilitati de invatare, facandu-le potrivite pentru utilizare pe termen lung.

Smart Games - Caged Marbles, joc de logica cu 80 de provocari, 10+ ani, editie internationala - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Smart Games

Iq fit

Iq fit

ookee.ro ookee.ro Actualizat in 24/07/2026

58.9 Lei

Vezi oferta
Iq candy

Iq candy

ookee.ro ookee.ro Actualizat in 24/07/2026

69.9 Lei

Vezi oferta
Zig zag puzzler

Zig zag puzzler

ookee.ro ookee.ro Actualizat in 24/07/2026

74.9 Lei

Vezi oferta
Pirates crossfire

Pirates crossfire

ookee.ro ookee.ro Actualizat in 24/07/2026

124.9 Lei

Vezi oferta
Puzzle beach

Puzzle beach

ookee.ro ookee.ro Actualizat in 24/07/2026

56.9 Lei

Vezi oferta