Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Sort Kickbox Knockout Gorilla

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
142.8 Lei
Categorie (vânzător)
Kickboxing
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Sort Kickbox Knockout Gorilla - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Sort Kickbox Knockout Gorilla de la , în categoria Kickboxing.

Indiferent de nevoile tale, Sort Kickbox Knockout Gorilla din categoria Kickboxing îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 142.8 Lei

Caracteristicile produsului Sort Kickbox Knockout Gorilla

  • Brand:
  • Categoria: Kickboxing
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 13-07-2026 00:25:33

Comandă Sort Kickbox Knockout Gorilla Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Sort Kickbox Knockout Gorilla de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
? Șort Kickbox Knockout Gorilla – Putere, Mobilitate și Stil pentru Luptători Adevărați ⚔️ Knockout Gorilla nu e un simplu șort – este o extensie a forței și vitezei tale.Proiectat pentru performanță maximă, croiala tip fluture cu pense laterale îți oferă libertatea completă de mișcare în orice unghi – perfect pentru lovituri de picior înalte, pivotări rapide și joc de picioare agresiv. Fabricat din material tehnic ultra-ușor, acest model elimină disconfortul, oferă ventilație constantă și rămâne fix datorită taliei elastice și șnurului intern. Gata de acțiune, spălare după spălare. Ce îl face superior: - ? Material 100% poliester – ușor, respirabil, ideal pentru antrenamente intense - ? Croială fluture cu pense laterale – libertate totală de mișcare - ? Design sublimat Gorilla – culori intense, care nu se estompează - ? Betelie lată + șnur intern – fixare sigură, fără alunecări - ? Cusături duble – durabilitate reală în sparring și competiții Ideal pentru: ✔️ Kickboxing, Muay Thai, sporturi de contact✔️ Sportivi care vor libertate de mișcare și un stil impunător✔️ Antrenamente, sparring, competiții de nivel înalt ? Comandă acum Șortul Kickbox Knockout Gorillași intră în ring cu încredere, libertate și forță.Fii rapid. Fii puternic. Fii Gorilla. ⚔️?

Sort Kickbox Knockout Gorilla - 0 | YEO

Produse asemănătoare