Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Spray de gheață Profar 400ml

Vânzător
liki24.ro liki24.ro
Pret
27.82 Lei
Categorie (vânzător)
Tehnico-Medicale și Consumabile Medicale
Marca

Produs actualizat în urmă cu 7 ore
Descriere YEO:

Spray de gheață Profar 400ml - Disponibil la liki24.ro

Pe YEO găsești Spray de gheață Profar 400ml de la , în categoria Tehnico-Medicale și Consumabile Medicale.

Indiferent de nevoile tale, Spray de gheață Profar 400ml din categoria Tehnico-Medicale și Consumabile Medicale îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 27.82 Lei

Caracteristicile produsului Spray de gheață Profar 400ml

  • Brand:
  • Categoria: Tehnico-Medicale și Consumabile Medicale
  • Magazin: liki24.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Spray de gheață Profar 400ml Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Spray de gheață Profar 400ml de la liki24.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Descrierea spray-ului cu gheață: Folosit pentru a calma durerea cauzată de traume, vânătăi, căderi sau entorse și în toate cazurile în care sunt necesare crioterapia și aplicarea de frig. Efectul său anestezic, indus de răcirea zonei afectate, permite o revenire rapidă la activitatea sportivă. Ingrediente: Izobutan, propan, butan, mentol. Mod de utilizare: Pulverizați produsul pe zona afectată de la o distanță de cel puțin 15-20 cm timp de 3-4 secunde. Suspendați

Spray de gheață Profar 400ml - 0 | YEO

Produse asemănătoare