Spray vopsea galben fluorescent Cod: 1005

Spray vopsea galben fluorescent  Cod: 1005

Detalii Spray vopsea galben fluorescent

gossi.ro
Vânzător
gossi.ro
Pret
13 Lei
Categorie (vânzător)
Auto Moto
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 zi
Descriere YEO:

Spray vopsea galben fluorescent - Disponibil la gossi.ro

Pe YEO găsești Spray vopsea galben fluorescent de la , în categoria Auto Moto.

Indiferent de nevoile tale, Spray vopsea galben fluorescent Cod: 1005 din categoria Auto Moto îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Caracteristici și Avantaje ale produsului Spray vopsea galben fluorescent

  • Departament: auto-moto-rca
  • Ideal pentru iubitorii de mașini și motociclete.
  • Conținutul acestui produs te ajută să întreții și să îmbunătățești performanțele vehiculului tău.

Preț: 13 Lei

Caracteristicile produsului Spray vopsea galben fluorescent

  • Brand:
  • Categoria: Auto Moto
  • Magazin: gossi.ro
  • Ultima actualizare: 28-01-2026 04:39:40

Comandă Spray vopsea galben fluorescent Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Spray vopsea galben fluorescent de la gossi.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Spray vopsea galben flourescent 400 ml Culoarea vopselei este pe bulina din lateralul tubului. Caracterisitici: Caracterisitici: Vopsea de inalta calitate cu o excelenta aderenta pe suprafete metalice,sticla,plastic,fibra de sticla,lemn.Este usor de folosit. Are pierdere minima.Produce o suprafata uniforma si fina. Are rezistenta excelenta la agentii atmosferici si la abraziune. Uscare rapida! Instructiuni: Se curata suprafata de orice urma de murdarie,grasme,ulei sau praf.Izolati suprafetele vecine celei care urmeaza sa fie vopsita. Agitati recipientul timp de un minut si,de asemenea,agitati recipientul din cand in cand si in timpul aplicarii. Mentineti recipientul la o distanta de aproximaiv 15-25 cm de suprafata si aplicati un strat subtire de vopsea pentru a evita scurgerea acesteia. Se recomanda aplicarea a 2-3 straturi de vopsea,cu o perioada de uscare de minim 10 minute.Dupa folosire,intoarceti flaconul cu capul in jos si pulverizati pentru cateva secunde in aer pentru a preveni uscarea produsului pe pulverizator. Recomandam,de asemenea,prima data sa testati culoarea pe o hartie pentru a vedea daca se potriveste cu cea a obiectului de vopsit. Culoarea pe care o vedeti dumneavostra depinde de monitorul utilizat si de setarile acestuia. Nu suntem responsabili pentru posibilele diferente de culoare intre cea afisata pe monitorul dvs si cea a produsului.

Spray vopsea galben fluorescent  Cod: 1005 - 0 | YEO

Produse asemănătoare