Spuma de curatare cu 2% acid salicilic Altruist, 150 ml

Spuma de curatare cu 2% acid salicilic Altruist, 150 ml

Detalii Spuma de curatare cu 2%

hiris.ro
Vânzător
hiris.ro
Pret
76 Lei
Categorie (vânzător)
Ingrijire ten
Marca
ALTRUIST

Produs actualizat în urmă cu 1 an
Descriere YEO:

Spuma de curatare cu 2% - Disponibil la hiris.ro

Pe YEO găsești Spuma de curatare cu 2% de la ALTRUIST, în categoria Ingrijire ten.

Indiferent de nevoile tale, Spuma de curatare cu 2% acid salicilic Altruist, 150 ml din categoria Ingrijire ten îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 76 Lei

Caracteristicile produsului Spuma de curatare cu 2%

  • Brand: ALTRUIST
  • Categoria: Ingrijire ten
  • Magazin: hiris.ro
  • Ultima actualizare: 03-05-2024 01:04:19

Comandă Spuma de curatare cu 2% Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Spuma de curatare cu 2% de la hiris.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Spuma de curățare cu 2% acid salicilic de la Altruist este un produs eficient pentru curățarea pielii de excesul de sebum, impurități și puncte negre, fiind un adjuvant valoros în tratamentul pielii grase și cu tendință acneică. Formula sa hipoalergenică conține alantoină, care are proprietăți anti-inflamatorii, contribuind astfel la calmarea și reducerea iritațiilor asociate cu acneea. De asemenea, este non-comedogenică, ceea ce înseamnă că nu va bloca porii și nu va agrava problemele existente ale pielii. Această spumă de curățare poate fi folosită zilnic sau doar ca tratament, în funcție de tipul de piele și de nevoile individuale ale utilizatorului. Pentru persoanele cu ten gras sau cu tendință acneică, utilizarea zilnică a acestei spume poate fi benefică pentru menținerea unei pielii curate și sănătoase. În concluzie, spuma de curățare cu 2% acid salicilic de la Altruist este un produs versatil și eficient, potrivit pentru îngrijirea pielii grase și cu tendință acneică, oferind o curățare profundă și un tratament blând pentru a menține pielea în stare optimă de sănătate. Mod de utilizare: Piele cu tendinta acneica: zilnic AM si PM, lasata sa actioneze 2 minute pe ten inainte de a clati. Poate fi folosita si pe alte zone cu tendinte acneice. Pentru acneea de masca: poate fi folosita local pana problema trece si preventiv de cateva ori pe saptamana. Evitati contactul cu ochii.

Spuma de curatare cu 2% acid salicilic Altruist, 150 ml - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca ALTRUIST