Suport pentru conductor pe acoperis pentru tigla de coama, 185-260 mm, Rd 8-10, A2 Obo 5202515

Suport pentru conductor pe acoperis pentru tigla de coama, 185-260 mm, Rd 8-10, A2 Obo 5202515

Detalii Suport pentru conductor pe acoperis

vonmag.ro
Vânzător
vonmag.ro
Pret
31 Lei
Categorie (vânzător)
Sisteme paratrasnet
Marca
OBO BETTERMAN

Produs actualizat în urmă cu 10 minute
Descriere YEO:

Suport pentru conductor pe acoperis - Disponibil la vonmag.ro

Pe YEO găsești Suport pentru conductor pe acoperis de la OBO BETTERMAN, în categoria Sisteme paratrasnet.

Indiferent de nevoile tale, Suport pentru conductor pe acoperis pentru tigla de coama, 185-260 mm, Rd 8-10, A2 Obo 5202515 din categoria Sisteme paratrasnet îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 31 Lei

Caracteristicile produsului Suport pentru conductor pe acoperis

  • Brand: OBO BETTERMAN
  • Categoria: Sisteme paratrasnet
  • Magazin: vonmag.ro
  • Ultima actualizare: 07-04-2025 02:10:02

Comandă Suport pentru conductor pe acoperis Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Suport pentru conductor pe acoperis de la vonmag.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
• Reglabil de la o lăţime de 185-260 mm • Element inferior din oţel inoxidabil (V2A) respectiv din cupru • Suportul pentru conductor este r

Suport pentru conductor pe acoperis pentru tigla de coama, 185-260 mm, Rd 8-10, A2 Obo 5202515 - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca OBO BETTERMAN