Descriere YEO:
Switch cu 24 porturi D-Link - Disponibil la spy-shop.ro
Pe YEO găsești Switch cu 24 porturi D-Link de la D-Link, în categoria Switch-uri.
Indiferent de nevoile tale, Switch cu 24 porturi D-Link DGS-1210-28MP, 4 porturi SFP, 56 Gbps, 41.7 Mpps, 16.000 MAC, 1U, PoE, cu management din categoria Switch-uri îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.
Preț: 4969.27 Lei
Caracteristicile produsului Switch cu 24 porturi D-Link
- Brand: D-Link
- Categoria: Switch-uri
- Magazin: spy-shop.ro
- Ultima actualizare: 31-03-2025 01:42:30
Comandă Switch cu 24 porturi D-Link Online, Simplu și Rapid
Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Switch cu 24 porturi D-Link de la spy-shop.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.
Descriere magazin:
DGS-
1210-
28MP este un switch cu 24
porturi de retea si 4
porturi SFP, de la D-
Link. Oferind un output crescut de putere PoE si caracteristici avansate L2, Seria DGS-
1210 reprezinta o solutie flexbila si economica pentru extinderea oricarei retele de companie. Modele DGS-
1210-10/10P/20/28 au un design fara ventilator pen- tru functionare silentioasa si o durata de viata mai lunga. Modelele DGS-1210-28P/
28MP/52/52p/52MP au o constructie cu ventilator inteligent ce porneste atunci cand switchurile ajung la o anumita temperatura. Astfel se reduce consumul de curent, fara a fi afectata performanta. Fibre Uplinks integreaza un sistem avansat de
management, precum si functii de securitate ce aduc performanta si scalabilitate potrivite pentru utlizarea in companii. Seria DGS-1210 include o gama de switchuri PoE economice, dar de mare putere, dedicat acelor companii care vor sa alimenteze telefoane VoIP, routere wireless sau camere video. Folosind tehnologiile D-
Link Green, seria de switchuri DGS-1210 pot face economie de energie, fara a sacrifica performantele sau function- alitatea. Ducand mai departe progresul Green IT, aceasta serie incor- poreaza un chipset cu tehnologie avansata pentru un consum mai eficient de energie.
Switch-ul este fabricat dintr-un metal rezistent de culoare neagra, putand fi montat pe desktop si in rack (1U). Capacitatea de comutare este de 56
Gbps, rata de transfer a pachetelor de date este de 41.7
Mpps, iar tabela de adrese MAC are 16.000 de intari. Alimentarea se va face la 100 - 240V AC, 50/60 Hz cu un consum de 27.49 sau PoE W, iar temperatura de functionare este cuprinsa in intervalul -5°C si +50°C.