Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Tom Ford – Eau De Soleil Blanc Eau De Toilette 50ml

Vânzător
qudo.ro qudo.ro
Pret
539.99 Lei
Categorie (vânzător)
Parfumuri > Parfumuri de nișă
Marca
Tom Ford

Produs actualizat în urmă cu 9 ore
Descriere YEO:

Tom Ford – Eau De - Disponibil la qudo.ro

Pe YEO găsești Tom Ford – Eau De de la Tom Ford, în categoria Parfumuri > Parfumuri de nișă.

Indiferent de nevoile tale, Tom Ford – Eau De Soleil Blanc Eau De Toilette 50ml din categoria Parfumuri > Parfumuri de nișă îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Caracteristici și Avantaje ale produsului Tom Ford – Eau De

  • Departament: ingrijire-personala-cosmetice
  • Îți oferă produse pentru îngrijire personală de calitate superioară.

Preț: 539.99 Lei

Caracteristicile produsului Tom Ford – Eau De

  • Brand: Tom Ford
  • Categoria: Parfumuri > Parfumuri de nișă
  • Magazin: qudo.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Tom Ford – Eau De Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Tom Ford – Eau De de la qudo.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Tom Ford – Eau De Soleil Blanc Eau De Toilette 50ml – parfum luminos și cald, o explozie de soare alb și note cremoase care evocă plaje exotice și rafinament modern de Tom Ford. Produsul conține: Note de top: bergamotă, cardamom, fistic – deschidere efervescentă și ușor condimentată. Note de inimă: ylang-ylang, iasomie, frangipani (plumeria) – un buchet floral exotic și catifelat. Note de bază: tonka, benzoina, lemn de santal, mosc alb – final cald, senzual și persistent. Efectele produsului: cald și radiant, longevitate medie spre lungă cu sillage plăcut, evocă eleganță și vacanță însorită, ideal pentru seri relaxate sau evenimente daytime sofisticate, potrivit pentru cei care caută un floral gourmet cu accente lemnoase. Recomandat pentru: persoane care iubesc parfumurile solare și cremoase, ocazii casual-elegante și zile la birou cu notă de rafinament, întâlniri de zi sau seri calde de vară, personalități sofisticate, luminoase și moderne, sezoane calde: primăvară și vară (dar se poate purta și toamna). Mod de utilizare: Aplicați pe punctele de puls (gât, încheieturi, în spatele urechilor) de la o distanță de 10–20 cm; reaplicați după nevoie pentru intensificare sau suprapuneți cu produse complementare Tom Ford pentru o durabilitate sporită. Volum: 50 ml Familia olfactivă: Oriental Floral / Gourmand Țara de origine: Statele Unite ale Americii

Tom Ford – Eau De Soleil Blanc Eau De Toilette 50ml - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Tom Ford