Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Tricou damă Ellesse Noco

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
139.99 Lei
Categorie (vânzător)
Antrenament cardio
Marca

Produs actualizat în urmă cu 2 zile
Descriere YEO:

Tricou damă Ellesse Noco - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Tricou damă Ellesse Noco de la , în categoria Antrenament cardio.

Indiferent de nevoile tale, Tricou damă Ellesse Noco din categoria Antrenament cardio îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 139.99 Lei

Caracteristicile produsului Tricou damă Ellesse Noco

  • Brand:
  • Categoria: Antrenament cardio
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Tricou damă Ellesse Noco Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Tricou damă Ellesse Noco de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
- Marcă: Ellesse - Țara de origine a mărcii: Italia - Gen: Femeie - Material: Bumbac - Croială: Regular fit - Model/cod produs: Noco SGM14148814 - Instrucțiuni de întreținere: Nu se curăță chimic, Nu se usucă în uscător, Nu se înălbesc și nu se clorurează - Decolteu: Rotund - Culoare principală: Roz - Compoziție: 100% bumbac - Lungimea mânecii: Scurtă - Sezon: Toate anotimpurile - Respirabilitate: Da - Sport: Sportstyle - Mărime: M

Tricou damă Ellesse Noco - 0 | YEO

Produse asemănătoare