Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Vans Old Skool teniși

Vânzător
answear.ro answear.ro
Pret
439.9 Lei
Categorie (vânzător)
Încălțăminte
Marca
Vans

Produs actualizat în urmă cu 2 zile
Descriere YEO:

Vans Old Skool teniși - Disponibil la answear.ro

Pe YEO găsești Vans Old Skool teniși de la Vans, în categoria Încălțăminte.

Indiferent de nevoile tale, Vans Old Skool teniși din categoria Încălțăminte îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 439.9 Lei

Caracteristicile produsului Vans Old Skool teniși

  • Brand: Vans
  • Categoria: Încălțăminte
  • Magazin: answear.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Vans Old Skool teniși Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Vans Old Skool teniși de la answear.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
  • Călcâiul întărit stabilizează piciorul în încălțăminte, ceea ce favorizează un pas mai sigur
  • Gulerul superior ușor întărit îmbrățișează delicat glezna, susținând confortul la purtare
  • Partea superioară este realizată dintr-o combinație de piele naturală, piele întoarsă și material textil, ceea ce îi conferă durabilitate
  • Interiorul căptușit cu material textil favorizează o bună circulație a aerului
  • Branțuri textile detașabile permit menținerea ușoară a igienei încălțămintei
  • Talpa plată din cauciuc permite o deplasare stabilă pe diverse suprafețe
  • Șireturile clasice permit o ajustare precisă a încălțămintei la forma piciorului
  • Talpa cu o grosime de 2 cm ridică subtil silueta, păstrând în același timp lejeritatea


Vans Old Skool teniși - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Vans