Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Vesta pentru bărbați CMP

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
299.99 Lei
Categorie (vânzător)
Drumeție la munte
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Vesta pentru bărbați CMP - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Vesta pentru bărbați CMP de la , în categoria Drumeție la munte.

Indiferent de nevoile tale, Vesta pentru bărbați CMP din categoria Drumeție la munte îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 299.99 Lei

Caracteristicile produsului Vesta pentru bărbați CMP

  • Brand:
  • Categoria: Drumeție la munte
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Vesta pentru bărbați CMP Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Vesta pentru bărbați CMP de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
- Sport: Turism - Material: Poliester - Rezistență la apă: Da - Croială: Regular fit - Compoziție: 100% poliester - Tip închidere: Fermoar complet - Marcă: CMP - Căptușeală: Poliester - Compoziție căptușeală: 100% poliester - Buzunare: Da - Date producător: F.LLI CAMPAGNOLO S.P.A., VIA MERLO 2, 36060 ROMANO D\'EZZELINO VI, [email protected] - Tip umplutură: Poliester - Compoziție umplutură: 100% poliester - Model: Simplu - Sezon: Toate anotimpurile - Tehnologii: Water Repellent - Greutate: 200 g - Gen: Bărbat - Țara de origine a mărcii: Italia - Cod: 2000138522 - Avertismente detaliate: Înainte de utilizarea articolelor de îmbrăcăminte, este necesar să se consulte compoziția, destinația și recomandările privind întreținerea acestora. Potrivirea, utilizarea sau întreținerea necorespunzătoare pot afecta confortul purtării și, în unele cazuri, pot duce la iritații ale pielii, limitarea libertății de mișcare sau creșterea riscului de accidentări. Riscuri și pericole legate de utilizarea îmbrăcămintei: 1. Pericole legate de potrivirea neadecvată a îmbrăcămintei, 2. Riscuri rezultate din materiale necorespunzătoare, 3. Pericole legate de utilizarea în diferite condiții meteorologice, 4. Riscuri asociate cu utilizarea încălțămintei și șosetelor neadecvate, 5. Pericole rezultate din întreținerea necorespunzătoare a îmbrăcămintei. Potrivirea, utilizarea și întreținerea necorespunzătoare a îmbrăcămintei pot conduce la disconfort, limitarea libertății de mișcare și chiar riscuri pentru sănătate. Pentru a asigura siguranța și confortul, trebuie să se aleagă îmbrăcăminte adaptată condițiilor meteorologice, activității și nevoilor individuale ale utilizatorului, precum și să se respecte recomandările producătorului privind întreținerea acesteia.

Vesta pentru bărbați CMP - 0 | YEO

Produse asemănătoare