Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

VT Cosmetics – Glucamune Essence, 100ml

Vânzător
qudo.ro qudo.ro
Pret
85.37 Lei
Categorie (vânzător)
Hidratare > Tip produs
Marca
VT Cosmetics

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

VT CosmeticsGlucamune Essence, - Disponibil la qudo.ro

Pe YEO găsești VT CosmeticsGlucamune Essence, de la VT Cosmetics, în categoria Hidratare > Tip produs.

Indiferent de nevoile tale, VT Cosmetics – Glucamune Essence, 100ml din categoria Hidratare > Tip produs îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 85.37 Lei

Caracteristicile produsului VT Cosmetics – Glucamune Essence,

  • Brand: VT Cosmetics
  • Categoria: Hidratare > Tip produs
  • Magazin: qudo.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă VT Cosmetics – Glucamune Essence, Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda VT Cosmetics – Glucamune Essence, de la qudo.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
VT CosmeticsGlucamune Essence – 100 ml – o esență hidratantă și calmantă formulată pentru a ajuta la menținerea echilibrului pielii și la revitalizarea tenului deshidratat și sensibil. Formula sa lejeră contribuie la hidratarea intensă a pielii, îmbunătățește confortul tenului și oferă un aspect mai neted, luminos și sănătos. Textura sa ușoară se absoarbe rapid fără senzație lipicioasă, fiind potrivită pentru utilizarea zilnică în rutina de îngrijire a pielii. Produsul conține:Ingrediente hidratante – ajută la menținerea hidratării și elasticității pielii.Ingrediente calmante – contribuie la reducerea senzației de sensibilitate și disconfort.Ingrediente revitalizante – ajută la îmbunătățirea aspectului tenului tern și obosit.Textură lejeră de essence – se absoarbe rapid și oferă confort pielii. Efectele produsului:hidratează și revitalizează pielea,ajută la calmarea pielii sensibile și deshidratate,contribuie la menținerea confortului și elasticității pielii,ajută la îmbunătățirea aspectului tern al tenului,lasă pielea netedă, hidratată și revitalizată. Recomandat pentru:toate tipurile de ten,ten uscat și deshidratat,piele sensibilă și lipsită de confort,ten tern și obosit,rutina zilnică de hidratare și calmare. Mod de utilizare:Aplică o cantitate potrivită pe tenul curat după toner. Tapotează delicat până la absorbția completă. Continuă cu serumul sau crema hidratantă. Cantitate: 100 mlData expirării: vezi pe ambalajȚara de origine: Coreea de Sud

VT Cosmetics – Glucamune Essence, 100ml - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca VT Cosmetics