Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

ZEETEX CT8000 4S 225/65R16C 111R

Vânzător
e-roti.ro e-roti.ro
Pret
397 Lei 499 Lei
Categorie (vânzător)
all season
Marca
ZEETEX

Produs actualizat în urmă cu 2 luni
Descriere YEO:

ZEETEX CT8000 4S 225/65R16C 111R - Disponibil la e-roti.ro

Pe YEO găsești ZEETEX CT8000 4S 225/65R16C 111R de la ZEETEX, în categoria all season.

Indiferent de nevoile tale, ZEETEX CT8000 4S 225/65R16C 111R din categoria all season îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 397 Lei

Caracteristicile produsului ZEETEX CT8000 4S 225/65R16C 111R

  • Brand: ZEETEX
  • Categoria: all season
  • Magazin: e-roti.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă ZEETEX CT8000 4S 225/65R16C 111R Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda ZEETEX CT8000 4S 225/65R16C 111R de la e-roti.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Anvelope ZEETEX CT8000 4S 225/65R16C 111R cu livrare rapida in toata tara

ZEETEX CT8000 4S 225/65R16C 111R - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca ZEETEX