Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

740v2 Sea Salt Plum

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
1468.9 Lei
Categorie (vânzător)
Imbracaminte și incalțaminte sport
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 zi
Descriere YEO:

740v2 Sea Salt Plum - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești 740v2 Sea Salt Plum de la , în categoria Imbracaminte și incalțaminte sport.

Indiferent de nevoile tale, 740v2 Sea Salt Plum din categoria Imbracaminte și incalțaminte sport îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Caracteristici și Avantaje ale produsului 740v2 Sea Salt Plum

  • Departament: sport-activitati-aer-liber
  • Perfect pentru activități sportive și de aventură în aer liber.

Preț: 1468.9 Lei

Caracteristicile produsului 740v2 Sea Salt Plum

  • Brand:
  • Categoria: Imbracaminte și incalțaminte sport
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă 740v2 Sea Salt Plum Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda 740v2 Sea Salt Plum de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Modelul New Balance 740v2 Sea Salt Plum are mărime normală. Vă recomandăm mărimea dvs. obișnuită. Data lansării : 01/01/2025 Produs certificat 100% autentic și nou.

740v2 Sea Salt Plum - 0 | YEO

Produse asemănătoare

740v2 Sea Salt Plum

740v2 Sea Salt Plum

decathlon.ro decathlon.ro Actualizat in 02/07/2026

1468.9 Lei

Vezi oferta