ABC-ul povestilor. Comunicare in limba romana - Clasa pregatitoare. Sem.2 - Camelia Coman, Crinela Grigorescu

ABC-ul povestilor. Comunicare in limba romana - Clasa pregatitoare. Sem.2 - Camelia Coman, Crinela Grigorescu

Detalii ABC-ul povestilor. Comunicare in limba

libris.ro
Vânzător
libris.ro
Pret
12.8 Lei 16 Lei
Categorie (vânzător)
Manuale Carte Scolara
Marca
Crinela Grigorescu

Produs actualizat în urmă cu 29 zile
Descriere YEO:

ABC-ul povestilor. Comunicare in limba - Disponibil la libris.ro

Pe YEO găsești ABC-ul povestilor. Comunicare in limba de la Crinela Grigorescu, în categoria Manuale Carte Scolara.

Indiferent de nevoile tale, ABC-ul povestilor. Comunicare in limba romana - Clasa pregatitoare. Sem.2 - Camelia Coman, Crinela Grigorescu din categoria Manuale Carte Scolara îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Caracteristici și Avantaje ale produsului ABC-ul povestilor. Comunicare in limba

  • Departament: gaming-carti-birotica
  • Ideal pentru pasionații de jocuri, birotică și distracție online.

Preț: 12.8 Lei

Caracteristicile produsului ABC-ul povestilor. Comunicare in limba

  • Brand: Crinela Grigorescu
  • Categoria: Manuale Carte Scolara
  • Magazin: libris.ro
  • Ultima actualizare: 05-06-2025 16:21:01

Comandă ABC-ul povestilor. Comunicare in limba Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda ABC-ul povestilor. Comunicare in limba de la libris.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
ABC-ul povestilor. Comunicare in limba romana - Clasa pregatitoare. Semestrul al II-lea Lucrarea cuprinde fise de lucru cu sarcini concepute gradat, specifice orelor de Comunicare in limba romana pentru clasa pregatitoare, care contribuie la formarea capacitatii de citire-scriere, respecta algoritmul metodei analitico-fonetico-sintetice si propun: • exercitii de recunoastere a literelor si sunetelor • activitati de desenat si de colorat • exercitii de scriere dupa model • activitati de asociere a imaginilor cu cuvintele descoperite • exercitii de identificare a pozitiei sunetelor intr-un cuvant • activitati de memorare a unor poezii si cantece s.a

ABC-ul povestilor. Comunicare in limba romana - Clasa pregatitoare. Sem.2 - Camelia Coman, Crinela Grigorescu - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Crinela Grigorescu