Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Acolo unde imi bate inima

Vânzător
libhumanitas.ro libhumanitas.ro
Pret
39.9 Lei
Categorie (vânzător)
Literatură străină
Marca
Litera

Produs actualizat în urmă cu 4 zile
Descriere YEO:

Acolo unde imi bate inima - Disponibil la libhumanitas.ro

Pe YEO găsești Acolo unde imi bate inima de la Litera, în categoria Literatură străină.

Indiferent de nevoile tale, Acolo unde imi bate inima din categoria Literatură străină îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 39.9 Lei

Caracteristicile produsului Acolo unde imi bate inima

  • Brand: Litera
  • Categoria: Literatură străină
  • Magazin: libhumanitas.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Acolo unde imi bate inima Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Acolo unde imi bate inima de la libhumanitas.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Londra, 1980. Robert Hendricks, psihiatru si scriitor consacrat, si-a ascuns atat de adanc in memorie amintirile tulburatoare din al Doilea Razboi Mondial, incat viata lui personala a ajuns marcata de singuratate si depresie. Pe neasteptate,

Acolo unde imi bate inima - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Litera

Draga Edward

Draga Edward

librex.ro librex.ro Actualizat in 24/07/2026

32.99 Lei

Vezi oferta
Excelenta

Excelenta

librex.ro librex.ro Actualizat in 24/07/2026

24.49 Lei

Vezi oferta
Animal

Animal

librex.ro librex.ro Actualizat in 24/07/2026

45.49 Lei

Vezi oferta
Zboruri frante

Zboruri frante

librex.ro librex.ro Actualizat in 24/07/2026

38.49 Lei

Vezi oferta
Migratii

Migratii

librex.ro librex.ro Actualizat in 24/07/2026

69.99 Lei

Vezi oferta