Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Adtab 2x3cpr 48mg pisici 2-8kg

Vânzător
liki24.ro liki24.ro
Pret
257.75 Lei
Categorie (vânzător)
Produse pentru animale
Marca
Elanco

Produs actualizat în urmă cu 3 zile
Descriere YEO:

Adtab 2x3cpr 48mg pisici 2-8kg - Disponibil la liki24.ro

Pe YEO găsești Adtab 2x3cpr 48mg pisici 2-8kg de la Elanco, în categoria Produse pentru animale.

Indiferent de nevoile tale, Adtab 2x3cpr 48mg pisici 2-8kg din categoria Produse pentru animale îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 257.75 Lei

Caracteristicile produsului Adtab 2x3cpr 48mg pisici 2-8kg

  • Brand: Elanco
  • Categoria: Produse pentru animale
  • Magazin: liki24.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Adtab 2x3cpr 48mg pisici 2-8kg Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Adtab 2x3cpr 48mg pisici 2-8kg de la liki24.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Adtab 2x3cpr 48mg pisici 2-8kg Elimină puricii și căpușele Potrivit pentru: Pisici și pisoi de la vârsta de 8 săptămâni și 0,5 kg greutate corporală. Formulă: Comprimate masticabile aromate. Frecvența de administrare recomandată: 1 comprimat pe lună. Administrați comprimatul masticabil cu mâncare sau după mese. Dozaj: Citiți cu atenție prospectul. Un tratament ușor și gustos împotriva puricilor și căpușelor. Descriere: AdTab este un comprimat aromat, masticabil, de dimensiuni mici, special formulat pentru a elimina puricii și căpușele la pisici timp de o lună întreagă. AdTab acționează rapid, eliminând atât infestările existente, cât și focarele recente de purici și căpușe. Previne depunerea ouălor de către purici și contaminarea mediului casnic în zonele frecventate de pisică. Ușurința administrării este garantată de comprimatele masticabile aromate, de dimensiuni mici. AdTab a primit premiul Easy to Give pentru simplitatea administrării la pisici. Cum funcționează AdTab: Ingredientul activ al AdTab, lotilaner, acționează selectiv asupra celulelor nervoase ale puricilor și căpușelor, provocând moartea rapidă și eficientă a acestora. Nu s-au observat interacțiuni între lotilaner și principalele medicamente veterinare utilizate în mod obișnuit, asigurând un tratament sigur și eficient pentru pisica dumneavoastră.

Adtab 2x3cpr 48mg pisici 2-8kg - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Elanco