Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Aldo rucsac pentru femei MOROUCOS

Vânzător
answear.ro answear.ro
Pret
459.9 Lei
Categorie (vânzător)
Accesorii
Marca
Aldo

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Aldo rucsac pentru femei MOROUCOS - Disponibil la answear.ro

Pe YEO găsești Aldo rucsac pentru femei MOROUCOS de la Aldo, în categoria Accesorii.

Indiferent de nevoile tale, Aldo rucsac pentru femei MOROUCOS din categoria Accesorii îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 459.9 Lei

Caracteristicile produsului Aldo rucsac pentru femei MOROUCOS

  • Brand: Aldo
  • Categoria: Accesorii
  • Magazin: answear.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Aldo rucsac pentru femei MOROUCOS Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Aldo rucsac pentru femei MOROUCOS de la answear.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
  • Utilizare universală – model potrivit pentru activități urbane, școlare și de călătorie
  • Dimensiuni practice – 40 x 32 x 12 cm, facilitează transportul laptopului și al accesoriilor
  • Bretele reglabile – permit ajustarea individuală și o purtare confortabilă pe umeri
  • Mâner simplu de mână – facilitează transportul rapid al rucsacului în mână
  • Modelul caracteristic cu monogramă – conferă rucsacului un aspect recognoscibil și la modă
  • Culoarea bej – permite asortarea cu numeroase stiluri, de la casual la elegant
  • Organizare interioară inteligentă – un compartiment principal cu un buzunar interior deschis
  • Două buzunare exterioare cu fermoar – facilitează accesul rapid la obiectele mici
  • Spatele întărit – favorizează stabilitatea și confortul la purtare
  • Căptușeală completă – asigură protecția interiorului și un finisaj estetic


Aldo rucsac pentru femei MOROUCOS - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Aldo