Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Aliens vs. Zombies, Paperback/Ralph Tedesco

Vânzător
elefant.ro elefant.ro
Pret
115.99 Lei
Categorie (vânzător)
Foreign Books
Marca
Zenescope Entertainment

Produs actualizat în urmă cu 2 luni
Descriere YEO:

Aliens vs. Zombies, Paperback/Ralph Tedesco - Disponibil la elefant.ro

Pe YEO găsești Aliens vs. Zombies, Paperback/Ralph Tedesco de la Zenescope Entertainment, în categoria Foreign Books.

Indiferent de nevoile tale, Aliens vs. Zombies, Paperback/Ralph Tedesco din categoria Foreign Books îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 115.99 Lei

Caracteristicile produsului Aliens vs. Zombies, Paperback/Ralph Tedesco

  • Brand: Zenescope Entertainment
  • Categoria: Foreign Books
  • Magazin: elefant.ro
  • Ultima actualizare: 13-07-2026 00:25:33

Comandă Aliens vs. Zombies, Paperback/Ralph Tedesco Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Aliens vs. Zombies, Paperback/Ralph Tedesco de la elefant.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
When a meteor carrying the Zombie virus hits Earth it triggers the potential end of mankind. The last chance for humanity is the spacecraft full of Alien scientists tasked with tracking the interstellar virus, one that has wiped out many other planets. Publisher: Zenescope Entertainment Author(s): Ralph Tedesco Number of pages: 148 Publication date: 2016 Dimensions: 204 x 259 x 29 Cover type: Paperback / softback

Aliens vs. Zombies, Paperback/Ralph Tedesco - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Zenescope Entertainment