Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Arm&Hammer Deo Litiera 565g

Vânzător
petmagazin.ro petmagazin.ro
Pret
33.99 Lei
Categorie (vânzător)
Pisici>Igiena
Marca
Arm&Hammer

Produs actualizat în urmă cu 2 luni
Descriere YEO:

Arm&Hammer Deo Litiera 565g - Disponibil la petmagazin.ro

Pe YEO găsești Arm&Hammer Deo Litiera 565g de la Arm&Hammer, în categoria Pisici>Igiena.

Indiferent de nevoile tale, Arm&Hammer Deo Litiera 565g din categoria Pisici>Igiena îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 33.99 Lei

Caracteristicile produsului Arm&Hammer Deo Litiera 565g

  • Brand: Arm&Hammer
  • Categoria: Pisici>Igiena
  • Magazin: petmagazin.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Arm&Hammer Deo Litiera 565g Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Arm&Hammer Deo Litiera 565g de la petmagazin.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Arm&Hammer Deo Litiera 565g Arm&Hammer Cat Litter Deodorizer Powder este solutia ideala pentru controlul eficient al mirosurilor neplacute din litiera. Formula sa pe baza de bicarbonat de sodiu neutralizeaza mirosurile si mentine litiera proaspata mai mult timp. Beneficii cheie: Brandul nr. 1 in categoria deodorantilor pentru litiera pisicilor Testele de laborator arata un nivel mai scazut al mirosurilor dupa 9 zile, comparativ cu utilizarea litierei fara deodorant Compatibil cu orice tip de nisip pentru pisici Parfumul activat de umiditate se reimprospateaza de fiecare data cand pisica foloseste litiera Ajuta la prevenirea lipirii bulgarilor de baza litierei Sigur pentru utilizare zilnica, atat pentru pisici, cat si pentru stapani Mod de utilizare:Presarati direct peste nisipul din litiera pentru un plus de prospetime si control al mirosurilor. Cantitate disponibila: 565 g

Arm&Hammer Deo Litiera 565g - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Arm&Hammer