Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Beco Bikini roz

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
322.99 Lei
Categorie (vânzător)
Volei pe plaja
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Beco Bikini roz - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Beco Bikini roz de la , în categoria Volei pe plaja.

Indiferent de nevoile tale, Beco Bikini roz din categoria Volei pe plaja îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 322.99 Lei

Caracteristicile produsului Beco Bikini roz

  • Brand:
  • Categoria: Volei pe plaja
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Beco Bikini roz Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Beco Bikini roz de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Bikin triunghi Beco pentru femei în roz uni. Bikinul este ușor de purtat și ajustat și este ușor de combinat și cu alte articole vestimentare. Bikiniul este un model lateral și este căptușit complet atât în ​​față, cât și în spate. Bikiniul triunghi este un model potrivit pentru toți și se potrivește multor. Datorită legăturilor extrem de practice de pe părțile laterale ale fundului de bikini și ale topului de bikini, este ușor de ajustat. Bikini realizat din 80% poliamidă și 20% elastan. Potrivire: potrivire normală pentru mărimea corectă, vezi tabelul cu mărimi.

Beco Bikini roz - 0 | YEO

Produse asemănătoare