Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Benzolait Az 5 Fluid Crp125ml

Vânzător
liki24.ro liki24.ro
Pret
248.87 Lei
Categorie (vânzător)
Tehnico-Medicale și Consumabile Medicale
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Benzolait Az 5 Fluid Crp125ml - Disponibil la liki24.ro

Pe YEO găsești Benzolait Az 5 Fluid Crp125ml de la , în categoria Tehnico-Medicale și Consumabile Medicale.

Indiferent de nevoile tale, Benzolait Az 5 Fluid Crp125ml din categoria Tehnico-Medicale și Consumabile Medicale îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 248.87 Lei

Caracteristicile produsului Benzolait Az 5 Fluid Crp125ml

  • Brand:
  • Categoria: Tehnico-Medicale și Consumabile Medicale
  • Magazin: liki24.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Benzolait Az 5 Fluid Crp125ml Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Benzolait Az 5 Fluid Crp125ml de la liki24.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Roydermal BENZOLAIT AZ5 Body Fluid. Dispozitiv medical clasa I CE, gel emulgator cu 5% peroxid de benzoil și 30% azeloglicină pentru ten gras, predispus la acnee. Acest fluid corporal, cu structura sa particulară de gel și prezența a 5% peroxid de benzoil, promovează formarea unei pelicule protectoare pe tenul gras, predispus la acnee, prevenind colonizarea de către agenți patogeni. Prezența acidului azelaic* conferă preparatului o acțiune de reglare a sebumului

Benzolait Az 5 Fluid Crp125ml - 0 | YEO

Produse asemănătoare