Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Bluza sport Settanta Track

Vânzător
sportdepot.ro sportdepot.ro
Pret
205.97 Lei
Categorie (vânzător)
Imbracaminte > Geci > Geci vant
Marca
FILA

Produs actualizat în urmă cu 1 zi
Descriere YEO:

Bluza sport Settanta Track - Disponibil la sportdepot.ro

Pe YEO găsești Bluza sport Settanta Track de la FILA, în categoria Imbracaminte > Geci > Geci vant.

Indiferent de nevoile tale, Bluza sport Settanta Track din categoria Imbracaminte > Geci > Geci vant îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 205.97 Lei

Caracteristicile produsului Bluza sport Settanta Track

  • Brand: FILA
  • Categoria: Imbracaminte > Geci > Geci vant
  • Magazin: sportdepot.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Bluza sport Settanta Track Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Bluza sport Settanta Track de la sportdepot.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
• Inchidere cu fermoar • Doua buzunare laterale • Mansete si talie elastice • Material: 65% bumbac, 35% poliester

Bluza sport Settanta Track - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca FILA