Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Body Attack Tribulus Extreme

Vânzător
liki24.ro liki24.ro
Pret
179.62 Lei
Categorie (vânzător)
Viață sexuală
Marca
Body Attack

Produs actualizat în urmă cu 3 zile
Descriere YEO:

Body Attack Tribulus Extreme - Disponibil la liki24.ro

Pe YEO găsești Body Attack Tribulus Extreme de la Body Attack, în categoria Viață sexuală.

Indiferent de nevoile tale, Body Attack Tribulus Extreme din categoria Viață sexuală îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 179.62 Lei

Caracteristicile produsului Body Attack Tribulus Extreme

  • Brand: Body Attack
  • Categoria: Viață sexuală
  • Magazin: liki24.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Body Attack Tribulus Extreme Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Body Attack Tribulus Extreme de la liki24.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Body Attack Tribulus Extreme – 80 capsule Acest produs este un supliment alimentar sub formă de capsulă, care conține ingrediente pe bază de plante. Fiecare capsulă conține 1000 mg de Tribulus Terrestris cu un conținut de 90% saponine și 22% protodioscină. De asemenea, sunt incluse zinc și vitamina B5. Capsulele sunt potrivite pentru a susține o dietă bogată în proteine. Compoziția se bazează pe saponine vegetale și protodioscină, care aparțin glucozidelor care conțin azot și se găsesc și în leguminoase, care furnizează și aminoacizi esențiali. Produsul este oferit într-un pachet de 80 de capsule și poate fi administrat în timpul meselor.
  • Forma de dozare: Capsule
  • Conținut: 80 de capsule per pachet
  • Ingredient principal: Tribulus Terrestris (1000 mg per capsulă)
  • Ingrediente: Saponine (90%), Protodioscină (22%), Zinc, Vitamina B5
  • Potrivit ca supliment pentru o dietă bogată în proteine


Body Attack Tribulus Extreme - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Body Attack