Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Boiler inoxidabil GSI Outdoors Glacier

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
219.99 Lei
Categorie (vânzător)
Drumeție in natura
Marca

Produs actualizat în urmă cu 3 luni
Descriere YEO:

Boiler inoxidabil GSI Outdoors Glacier - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Boiler inoxidabil GSI Outdoors Glacier de la , în categoria Drumeție in natura.

Indiferent de nevoile tale, Boiler inoxidabil GSI Outdoors Glacier din categoria Drumeție in natura îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 219.99 Lei

Caracteristicile produsului Boiler inoxidabil GSI Outdoors Glacier

  • Brand:
  • Categoria: Drumeție in natura
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Boiler inoxidabil GSI Outdoors Glacier Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Boiler inoxidabil GSI Outdoors Glacier de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
- Capacitate: 1,1 l - Țara de origine a mărcii: SUA - Sex: Nu se aplică - Sezon: pe tot parcursul anului - Material: otel inoxidabil - Greutate: 342 g - Sport: Turism - Componente set: oala de 1,1 l, capac, geanta transport plasa

Boiler inoxidabil GSI Outdoors Glacier - 0 | YEO

Produse asemănătoare