Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Bulgur 500g

Vânzător
vegis.ro vegis.ro
Pret
13.07 Lei
Categorie (vânzător)
Alimentare
Marca
SPRINGMARKT

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Bulgur 500g - Disponibil la vegis.ro

Pe YEO găsești Bulgur 500g de la SPRINGMARKT, în categoria Alimentare.

Indiferent de nevoile tale, Bulgur 500g din categoria Alimentare îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 13.07 Lei

Caracteristicile produsului Bulgur 500g

  • Brand: SPRINGMARKT
  • Categoria: Alimentare
  • Magazin: vegis.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Bulgur 500g Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Bulgur 500g de la vegis.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Produs 100% natural Constituie o sursa bogata de carbohidrati. Este un inlocuitor ideal al prezului in pilafuri, umpluturi, burgeri farac arne, supe, etc. Se poate inmuia in apa, supa, suc de rosii,  timp de 12 ore minute, dupa care se adauga in supe, sarmale, ardei umpluti sau mancaruri speciale: pilaf, kibbeh, taboule. Ingrediente: bulgur. Tara de origine: Turcia. Ambalat in Romania

Bulgur 500g - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Bulgur, 500g, EcoNatur

Bulgur, 500g, EcoNatur

drmax.ro/ drmax.ro Actualizat in 24/07/2026

8.99 Lei

Vezi oferta
Bulgur, 500g, SanoVita

Bulgur, 500g, SanoVita

drmax.ro/ drmax.ro Actualizat in 24/07/2026

11.49 Lei

Vezi oferta
Bulgur bio 500g DAVERT

Bulgur bio 500g DAVERT

obio.ro obio.ro Actualizat in 24/07/2026

26.28 Lei

Vezi oferta
Grau Bulgur 500g

Grau Bulgur 500g

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 24/07/2026

12.12 Lei

Vezi oferta
Bulgur 500g

Bulgur 500g

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 24/07/2026

13.07 Lei

Vezi oferta

Produse marca SPRINGMARKT