Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Camphor Quintessence Spray Giorgini

Vânzător
liki24.ro liki24.ro
Pret
75.38 Lei
Categorie (vânzător)
Vitamine și Suplimente
Marca

Produs actualizat în urmă cu 2 zile
Descriere YEO:

Camphor Quintessence Spray Giorgini - Disponibil la liki24.ro

Pe YEO găsești Camphor Quintessence Spray Giorgini de la , în categoria Vitamine și Suplimente.

Indiferent de nevoile tale, Camphor Quintessence Spray Giorgini din categoria Vitamine și Suplimente îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 75.38 Lei

Caracteristicile produsului Camphor Quintessence Spray Giorgini

  • Brand:
  • Categoria: Vitamine și Suplimente
  • Magazin: liki24.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Camphor Quintessence Spray Giorgini Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Camphor Quintessence Spray Giorgini de la liki24.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
SPRAY CU CAMFOR CHINTESENCE Indicații pentru SPRAY-UL CU CAMFOR CHINTESENCE este un ulei esențial utilizat pentru decongestionarea, promovarea funcționalității căilor respiratorii superioare și calmarea mucoasei laringiene de orice leziuni. SPRAY-UL CU CAMFOR CHINTESENCE este comercializat sub formă de flacon care conține 15 ml de soluție lichidă într-un recipient cu pulverizator. Produsul nu conține lactoză și gluten, prin urmare este potrivit pentru persoanele cu intoleranță. SPRAY-UL CU CAMFOR CHINTESENCE este un produs

Camphor Quintessence Spray Giorgini - 0 | YEO

Produse asemănătoare