Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Candelabru Cristal Salvador 4X E27

Vânzător
vivimall.ro vivimall.ro
Pret
547.9 Lei 912.9 Lei
Categorie (vânzător)
Marca

Produs actualizat în urmă cu 10 luni
Descriere YEO:

Candelabru Cristal Salvador 4X E27 - Disponibil la vivimall.ro

Pe YEO găsești Candelabru Cristal Salvador 4X E27 de la , în categoria .

Indiferent de nevoile tale, Candelabru Cristal Salvador 4X E27 din categoria îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 547.9 Lei

Caracteristicile produsului Candelabru Cristal Salvador 4X E27

  • Brand:
  • Categoria:
  • Magazin: vivimall.ro
  • Ultima actualizare: 28-10-2025 01:22:05

Comandă Candelabru Cristal Salvador 4X E27 Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Candelabru Cristal Salvador 4X E27 de la vivimall.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Prezentare produs Iluminati-va spatiul cu eleganta clasica a Candelabrului Cristal, o piesa de accent sofisticata care adauga un strop de glamour oricarui interior. Cu un diametru de 40cm si o inaltime totala de 75cm, acest candelabru impunator, realizat cu cristale transparente stralucitoare, creeaza un efect luminos captivant si o atmosfera de lux. Caracteristici cheie Diametru: 40cm Inaltime: 75cm Tip becuri: E27 (neincluse) Pachetul include 4 becuri de tip E27 (neincluse).

Candelabru Cristal Salvador 4X E27 - 0 | YEO

Produse asemănătoare