Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Cartuș amortizare Manitou R7

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
129.99 Lei
Categorie (vânzător)
Allmountain MTB
Marca

Produs actualizat în urmă cu 2 zile
Descriere YEO:

Cartuș amortizare Manitou R7 - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Cartuș amortizare Manitou R7 de la , în categoria Allmountain MTB.

Indiferent de nevoile tale, Cartuș amortizare Manitou R7 din categoria Allmountain MTB îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 129.99 Lei

Caracteristicile produsului Cartuș amortizare Manitou R7

  • Brand:
  • Categoria: Allmountain MTB
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Cartuș amortizare Manitou R7 Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Cartuș amortizare Manitou R7 de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Produs conceput pentru furca R7.

Cartuș amortizare Manitou R7 - 0 | YEO

Produse asemănătoare