Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Caudalie Vinopure Purifying Toner 400ml

Vânzător
liki24.ro liki24.ro
Pret
99.7 Lei
Categorie (vânzător)
Frumusețe și Îngrijire
Marca
Caudalie

Produs actualizat în urmă cu 3 luni
Descriere YEO:

Caudalie Vinopure Purifying Toner 400ml - Disponibil la liki24.ro

Pe YEO găsești Caudalie Vinopure Purifying Toner 400ml de la Caudalie, în categoria Frumusețe și Îngrijire.

Indiferent de nevoile tale, Caudalie Vinopure Purifying Toner 400ml din categoria Frumusețe și Îngrijire îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 99.7 Lei

Caracteristicile produsului Caudalie Vinopure Purifying Toner 400ml

  • Brand: Caudalie
  • Categoria: Frumusețe și Îngrijire
  • Magazin: liki24.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Caudalie Vinopure Purifying Toner 400ml Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Caudalie Vinopure Purifying Toner 400ml de la liki24.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Ca parte a rutinei tale de îngrijire a pielii, este esențial să folosești un tonic bun care curăță și purifică fața pentru a menține un ten hidratat și proaspăt. Acest produs Caudalie este aliatul perfect pentru rutina ta zilnică. Minimizează aspectul porilor și îi curăță, lăsând pielea netedă, curată și fără luciu. Conține apă bio, cunoscută pentru a preveni producția excesivă de sebum și pentru iluminarea tenului. În plus, ambalajul său este 100% reciclabil, fiind complet ecologic. Pentru cine este? Potrivit pentru tenul predispus la acnee. Avantaje - Non-comedogenic - 99% ingrediente de origine naturală - Vegan - Testat dermatologic - Prietenos cu mediul Instrucțiuni de utilizare Aplicați dimineața și seara, pe pielea nemachiată, cu o dischetă demachiantă sau cu degetele curate, evitând zona ochilor. Nu clătiți. Ingrediente Ingrediente: apă/apă/eau, alcool denat.*, apă florală de rosa damascena*, apă din fructe de vitis vinifera (struguri)*, caprilil/capril glucozidă, arginină, acid salicilic, suc de vitis vinifera (struguri)*, acid citric, ulei din flori de pelargonium graveolens*, ulei de mentha piperita (mentă)*, citral, ulei din frunze de cymbopogon citratus*, ulei din frunze de rosmarinus officinalis (rozmarin)*, benzoat de sodiu, citronelol, fitat de sodiu, geraniol, sorbat de potasiu, linalool, ulei de lavandula hybrida*, ulei din frunze de melissa officinalis*, limonene. (182/036) * ingrediente din agricultura ecologică. 99% din total este de origine naturală. 24% din totalul ingredientelor provin din agricultura ecologică. Certificare organică Cosmos acordată de Ecocert Greenlife în conformitate cu standardul Cosmos.

Caudalie Vinopure Purifying Toner 400ml - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Caudalie