Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Ceas Armani CLASSICI AR11429

Vânzător
watchshop.ro watchshop.ro
Pret
676 Lei
Categorie (vânzător)
Ceasuri de mana
Marca
Armani

Produs actualizat în urmă cu 5 zile
Descriere YEO:

Ceas Armani CLASSICI AR11429 - Disponibil la watchshop.ro

Pe YEO găsești Ceas Armani CLASSICI AR11429 de la Armani, în categoria Ceasuri de mana.

Indiferent de nevoile tale, Ceas Armani CLASSICI AR11429 din categoria Ceasuri de mana îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 676 Lei

Caracteristicile produsului Ceas Armani CLASSICI AR11429

  • Brand: Armani
  • Categoria: Ceasuri de mana
  • Magazin: watchshop.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Ceas Armani CLASSICI AR11429 Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Ceas Armani CLASSICI AR11429 de la watchshop.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Stil: Fashion CasualColectia: ClassiciPentru: BarbatiDisplay: AnalogMecanism: QuartzDenumire mecanism: Miyota JS25-BW-LSProvenienta mecanism: JaponezRezistenta la apa: 5 ATMIndica: Ora, minute, secunde, Data, Cronograf, Afisaj 12/24Culoare cadran: NegruMaterial geam: Cristal mineralTip citire cadran: LiniiForma carcasei: RotundaMaterial carcasa: Otel inoxidabil placat PVDCuloare carcasa: ArgintiuDimensiune carcasa: 46 mmMaterial curea/bratara: Otel inoxidabil placat PVDCuloare curea/bratara: ArgintiuLatime curea/bratara (telescop): 22 mmSistem inchidere: ReglabilFinisaj curea/bratara: LucioasaDesign curea/bratara: MeshCronograf: DaData: DaAlte detalii: Logo pe cadran, catarama, capac spate, Culoare markeri ora: Aur roz, Culoare aratatoare: Aur roz, Baterie: SR621SW, Aratatoare cu insertii luminiscente, Precizie mecanism: 15 sec/luna,

Ceas Armani CLASSICI AR11429 - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Armani