Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Ceas Timberland 13331JSTB-07M

Vânzător
watchshop.ro watchshop.ro
Pret
609.99 Lei
Categorie (vânzător)
Ceasuri de mana
Marca
Timberland

Produs actualizat în urmă cu 10 luni
Descriere YEO:

Ceas Timberland 13331JSTB-07M - Disponibil la watchshop.ro

Pe YEO găsești Ceas Timberland 13331JSTB-07M de la Timberland, în categoria Ceasuri de mana.

Indiferent de nevoile tale, Ceas Timberland 13331JSTB-07M din categoria Ceasuri de mana îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 609.99 Lei

Caracteristicile produsului Ceas Timberland 13331JSTB-07M

  • Brand: Timberland
  • Categoria: Ceasuri de mana
  • Magazin: watchshop.ro
  • Ultima actualizare: 27-10-2025 01:24:43

Comandă Ceas Timberland 13331JSTB-07M Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Ceas Timberland 13331JSTB-07M de la watchshop.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Stil: Fashion CasualPentru: BarbatiDisplay: AnalogMecanism: QuartzRezistenta la apa: 10 ATMIndica: Ora, minute, secunde, Data, Ziua saptamanii, Afisaj 12/24Culoare cadran: CremMaterial geam: Cristal mineralTip citire cadran: LiniiForma carcasei: RotundaMaterial carcasa: Plastic si Otel inoxidabilCuloare carcasa: Negru si ArgintiuDimensiune carcasa: 45 mmMaterial curea/bratara: PieleCuloare curea/bratara: MaroCuloare interior curea/bratara: BejSistem inchidere: Catarama standardFinisaj curea/bratara: MataData: DaAlte detalii: Logo pe cadran, catarama, capac spate, Culoare markeri ora: Gri, Culoare aratatoare: Gri, Caseta data in dreptul orei 3, Precizie mecanism: 15 sec/luna,

Ceas Timberland 13331JSTB-07M - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Timberland

Timberland TB1766 002

Timberland TB1766 002

eyerim.ro eyerim.ro Actualizat in 24/07/2026

Timberland TB1721 002

Timberland TB1721 002

eyerim.ro eyerim.ro Actualizat in 24/07/2026

Timberland TB1797 001

Timberland TB1797 001

eyerim.ro eyerim.ro Actualizat in 24/07/2026

Timberland TB1802 002

Timberland TB1802 002

eyerim.ro eyerim.ro Actualizat in 24/07/2026

Timberland TB1804 002

Timberland TB1804 002

eyerim.ro eyerim.ro Actualizat in 24/07/2026

Timberland TB1816-H 091

Timberland TB1816-H 091

eyerim.ro eyerim.ro Actualizat in 24/07/2026

Timberland TB1818 008

Timberland TB1818 008

eyerim.ro eyerim.ro Actualizat in 24/07/2026

Timberland TB1822 092

Timberland TB1822 092

eyerim.ro eyerim.ro Actualizat in 24/07/2026