Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Cizme piele naturala 7329 taupe

Vânzător
drcalm.ro drcalm.ro
Pret
249.9 Lei 299.9 Lei
Categorie (vânzător)
Ghete si botine
Marca
Filippo

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Cizme piele naturala 7329 taupe - Disponibil la drcalm.ro

Pe YEO găsești Cizme piele naturala 7329 taupe de la Filippo, în categoria Ghete si botine.

Indiferent de nevoile tale, Cizme piele naturala 7329 taupe din categoria Ghete si botine îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 249.9 Lei

Caracteristicile produsului Cizme piele naturala 7329 taupe

  • Brand: Filippo
  • Categoria: Ghete si botine
  • Magazin: drcalm.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Cizme piele naturala 7329 taupe Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Cizme piele naturala 7329 taupe de la drcalm.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Fii în pas cu tendintele fara a renunta la confort alegând încaltamintea unde designul întâlneste comoditatea.Cizme scurte din piele naturala velurDesign modernBrantul moale si prietenos cu pielea creste confortul la mersCaptusite cu material caldurosVarf rotundUsor de asortatInaltime talpa spate: 4 cm

Cizme piele naturala 7329 taupe - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Filippo